Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
DODOPET

Üç Tekerlekli Katlanabilir Küçük Irk Kedi Köpek Arabası 15 Kg. Kırmızı DS-132

Do Do Pet  Tricycle Round Red  , 15 kg'a kadar olan köpekleri ve kedileri taşımak için rahat ve geniş bir bebek arabasıdır.
 Tricycle Red Round bebek arabası, hayvanın ıslanmasına izin vermeyen aquastop emdirilmiş yoğun ve su geçirmez, dokulu Oxford 300 D mat kumaştan yapılmıştır ve Ripstop naylon ağ ile birlikte kedi köpekleriniz rahat hava alacaktır.
Pusetin önü ve üst ağ izleme penceresi yoğun naylon ağdan yapılmıştır, evcil hayvanınız seyahat ederken uzanabilir ve doğrudan yola ve güzel manzaralara bakabilir.
İçeride çıkarılabilir paspas, temizlenmesi kolay, bebek arabası, evcil hayvanların atlamasını önlemek için bir emniyet kemeri ile donatılmıştır.
Evcil hayvan arabasının alt kısmında, seyahat ederken veya alışveriş yaparken eşyalarını saklamayı kolaylaştıran büyük bir saklama sepeti vardır. Herhangi bir öğeyi saklamak için sahipleri ve evcil hayvanlar tarafından kullanılabilir. Sepet demonte edilebilir, kolayca çıkarılabilir.
Do Do Pet  Tricycle Red köpek arabası,  kolayca katlanır ve bir arabada taşınırken bir apartman dairesinde veya araba garajında ​​fazla yer kaplamaz.
Tekerleklerde bir "durdurma kilidi" var. 
15 kg'a kadar bir veya daha fazla hayvanın ağırlığı için tasarlanmıştır.
kırmızı renk.
Boyut : 83cm *54cm *95cm
Bebek arabası kompakt bir pakete sahiptir.
 
Yükleniyor...