Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
ZHOUHAO

Uzay Kapsüllü Hafif Askılı Kedi Köpek Taşıma Çantası

Evcil hayvanınızın bu yumuşak evcil hayvan taşıma çantası ile güvenli bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olun. Evcil hayvanınızın korunmasını, güvenliğini ve rahatlığını korumak amacıyla tasarlanan bu şık ürün ,uçak veya araba ile seyahat ederken de işinize çok yarayacaktır.
Max ağırlık:7.50 kg
Boyut:50x28x28 cm

Kediler ve Chihuahua, Boston Terrier, malta, minyatür Doberman, Pomeranian, Yorkshire terrier, Bichon Frise, kaniş, Papillon, Pug ve diğerleri küçük hayvanlar çoğu tür için uygundur.

  • Yüksek kaliteli malzeme: evcil hayvanlarınız için dayanıklı ve nefes alabilen yüksek kaliteli oxford kumaş ve naylon malzemeden üretilmiştir. Şeffaf pencere ve nefes alabilen file kumaş, evcil hayvanınızın ruh halini rahatlatabilir ve hava sıcak olduğunda güzel evcil hayvanınızı daha rahat hale getirebilir.
  • Evcil hayvanlar için tasarlandı: geleneksel bir kare omuzdan askili çanta ve yenilikçi uzay kapsülü tasarımı çekici görünüyor. Bu evcil hayvanları olan ve genellikle evcil hayvanları dışarı çıkaran insanlar için en büyük hediye.
  • Rahat: üst ve iki taraflı girişler maksimum erişilebilirliği garanti eder. Bizim evcil hayvan taşıyıcı de evcil hayvanlarınızın coziness için yumuşak yıkanabilir bir polar ped ile geliyor.
  • Seyahat için iyi bir ortak: İçerideki yerleşik güvenlik tasması, evcil hayvanın kaçmasını önler ve güvenli bir şekilde güvende tutar. Ve dış mekan manzarasının tadını çıkarmak ve merakını tatmin etmek için üst çıkıştan geçerken kürklü arkadaşınızın güvenliğini sağlar.
Yükleniyor...