Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
SOBO

Sobo Akvaryum Sump (Kafa) Motoru 40W 2000 LT/SAAT AQ-4500

dalgıç pompa 8 (9).jpg

SOBO Sump Pompa AQ-4500 - su pompası 2000l/h

Su depolarına yönelik üniversal bir pompa, su değişimi, çeşme beslemesi ve akvaryumdaki suyun sirkülasyonunu ve havalandırılmasını iyileştirmek için alçak dalgıç pompa olarak kullanılabilir.
Pompa, bir hortumu bağlamanıza veya oksijenlenmeyle birlikte su dolaşımını iyileştirmenize olanak tanıyan değiştirilebilir konektörlere sahiptir. 
Neden SOBO pompası?
Bu pompa hemen hemen her durumda kullanılmasını sağlayacak tüm unsurlara sahiptir, bu yüzden ona evrensel diyebiliriz. Setteki konektörler suyu değiştirmenize, çeşmeye veya çağlayana güç vermenize olanak sağlar. Setin ikinci konektörü, havalandırırken su sirkülasyonunu iyileştirecektir. Sepetleri kullanarak pompa alçak dalgıç bir pompa haline gelebilir veya daha düşük bir akışa ihtiyaç duymamız durumunda su akışını mekanik olarak ayarlamamıza olanak tanıyabilir.
Evrensel kullanım
Bu pompa sayesinde pek çok işlevi değiştirmeye veya yenisini almaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Set, suyu değiştirmek, su dolaşımını iyileştirmek, bir çeşmeye güç sağlamak, küçük bir çağlayan veya havuzdan su pompalamak gibi birçok aktivitede kullanmamızı sağlayacak gerekli tüm konektörleri ve nozülleri içerir.
Teknik veri:
  • Güç tüketimi: 40W
  • Kapasite: 2000l/saat
  • Su basma yüksekliği: 2 m
Yükleniyor...