Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
SOBO

Sobo Akvaryum Sump Motoru 25W. 1200LT/SAAT WP-3500

Sobo Sump Akvaryum Motoru WP-3500 25W. 1200LT/SAAT

Ürün Özellikleri:

Motor Gücü : 25 W
Maksimum su basma yükseklik: 1.5 Metre
Saatlik Devir: 1200 L/H
Maksimum 400 litrlik akvaryumlar için uygundur.
Ebat: 11,5 x 8 x 10 Cm

Ürün Niteliği:
Tamamı suyun içinde çalışır.
Sessiz çalışır.
Vakum ağızları hertürlü akvaryuma uyumludur.
Uzun ömürlü seramik mil.
Tatlı su, Tuzlu su  akvaryumları ve havuzlar için uygundur.

Kullanma Talimatı:

Dikkat: Bakım yapmadan önce her zaman elektrik fişini prizden çekin. Pompanın suyun içinde bulunduğundan her zaman emin olun. Kabloyu çekerek pompa ünitesini kaldırmayın. Bu cihaz için sağlanan elektrik kablosu değiştirilemez.
Performans: Tıkalı veya kirli bir giriş eleği genellikle pompanın performansını düşürecektir. Bu nedenle etrafta bulunan kirleri tıkamanız gerekir. Daha az akımın gerekmesi halinde, akış kontrol kolunu ayarlayın.

Bakım: Ön kapağı ve pervane kapağını ve daha sonra pervane ünitesini sökün.  Silindiri temizlemek için küçük bir fırça kullanın veya akan su altında kalıntıları yıkamanız yeterlidir.

Hatırlatma: Pompanın çalışmaması halinde, uygun elektriğin temin edildiğine emin olun, uygun elektrik temin ediliyor ise mil kontrol edilebilinir.

Not: Düzenli bakımın yapılması pompanın yaşam süresini uzatır. Montaj sırasında, pompanın elektrik fişinin prize daha yüksek bir noktadan takılı olduğundan emin olun. Bu, suyun kablo aracılığı ile prize akmasını önlemek amacı ile yapılır.

Not: Pompanızın mıknatıs yuvasını her ay mutlaka temizleyiniz. Bu bölüme giren kum taneleri mıknatıs ve mil'e ciddi zararlar verebilir.

Yükleniyor...