Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
ROYAL CANIN

Royal Canin Maxi Puppy Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 Kg

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ DESTEĞİ

Büyüme köpeğinizin hayatında önemli bir aşamadır: büyük değişiklikler, keşifler ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu dönem sırasında, yavru köpeğin bağışıklık sistemi aşamalı olarak gelişir. MEDIUM PUPPY, özelliklede E vitamini içeren patentli* bir antioksidan kompleksi sayesinde yavvru köpeğinizindoğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.

SİNDİRİM SAĞLIĞI

Sindiirim sağlığını ve bağırsak florası dengesini desteklemek ve iyi dışkı kalitesine katkıda bulunmak üzere, yüksek kaliteli proteinli (L.I.P) besin maddelri ile prebiyotik kombinasyonu. *Çok yüksek sindirebilirliği nedeniyle seçilmiş protein.

UZUN BÜYÜME DÖNEMİ YÜKSEK ENERJİ İÇERİĞİ

Uzun bir büyüme dönemi bulunan büyük ırk büyüklükteki yavru köpeklerin orta ölçüdeki enerji ihtiyaçlarını karşılar.Bileşim

Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır unu, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolatı, buğday unu, hidrolisel hayvansal proteinler, mineraller, pancar küspesi, mısır gluteni, bitkisek lifler, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakkaridler (%0.34),filsuyum kabukları ve tohumları, hidrolize maya (manno-oligosakkarid kaynağı),maya ekstratları, kadife çiçei ekstratları, hidrolize kabuklar,hidrolize kıkırdak.

İlaveler (kg başına)

Besin katkıları: A Vitamini 16000 IU, D3 Vitamini IU 1000, Vitamin E : 490 mg, E1 (demir) 45 mg, E2 (iyot) 4.5 mg, E4 (bakır) 14 mg, E5 (manganez) 59 mg, E6 (çinko) 140 mg, E8 (selenyum) 0.08 mg -Teknolojik katkı maddeleri: Sedimenter kökenli klinoptiloit: 10 gr Koruyucular ve antioksidanlar.
*L.I.P.: Yüksek sindirilebilirligi nedeniyle seçilen protein.

Yükleniyor...