ŞUBAT FIRSATI ! KÖPEK TASMALARINDA SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM ŞUBAT FIRSATI ! KÖPEK TASMALARINDA SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM ŞUBAT FIRSATI ! KÖPEK TASMALARINDA SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM ŞUBAT FIRSATI ! KÖPEK TASMALARINDA SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM
Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PROPLAN

ProPlan Puppy Small Mini Breed Somonlu Yavru Köpek Maması 3 Kg

Pro Plan Puppy Mini Somon Küçük Irk Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG
SENSİ DERMA Hassas Cildi olan yavru köpekleri daha sağlıklı bir cildi olmasına yardımcı olur.
YÜKSEK FORMÜLLÜ Hassas ciltli yavru köpeklerin tüy ve deri rahatsızlıklarını engellemek için protein desteği verir. BEYİN ve ZEKA Beyin ve zekasını geliştirmek ve yavru köpeklerin gelişimi sırasında en önemli olan anne sütünde bulunan DHA maddesini içerir.
MÜKEMMEL TAT Özenle pişirilmiş ve mükemmel bir tat ve yeme zevki yaşatır.
ÖZEL KÜÇÜK TANECİKLER Yavru köpekler için özel olarak üretilmiş ağız yapısı ve rahat çiğnen taneciklere sahiptir. İçindekiler; Somon %20 Mısır Mısır Gluten unu Kurutulmuş Somon Proteini Hayvansal Yağ Prinç %7 Mısır Grizi Pancar Küspesi Sakat at Mineraller
Gebelik ve Emzirme Döneminde Besleme: Köpeğinizin ideal vücut kondisyonunu korumasına da dikkat ederek, son 3-4 haftasında mama miktarı %25, emzirirken 2-3 kat artırılmalıdır. Annenin beslenmesini, sütten kesildikten sonra, ideal vücut kondisyonunu ayarlaması için uygun şekilde ayarlayınız.
Sütten Kesilme ve Büyüme Sürecinde Besleme : Yavru köpekler yaşamlarının ilk 3 haftasında bütün besin ihtiyacını anneden karşılar. Sonraki 3-6 hafta sırasında, nemlendirilmiş ProPlan Yavru Köpek Mamaları ile Günde 3-4 defa besleyiniz. Sütten kesildikten sonra tabloya göre besleyiniz. 3 ay sonra nemlendirmeyi dereceli olarak azaltınız. Daha sağlıklı gelişim için büyüme sürecinde ideal vücut kondisyonunun sağlanması önemlidir. Tavsiye edilen günlük besleme miktarı hava koşullarına göre ve yavru köpeğinizin aktivitesine ve fiziksel kondisiyonuna göre %10 - %15 arasında artırarak veya azaltarak ayarlayınız. Su kabında daima temiz su bulundurmalısınız. Kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.
Yükleniyor...