Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET-TECHNİC

Pet-Technic Liver Detox Karaciğer Desteği 75 Tablet

BİLEŞİMİ: Vitamin E, Deve Dikeni Ekstratı, Isırgan Otu Ekstratı, Enginar Ekstratı, Zerdeçal Ekstratı, Karahindiba Ekstratı, L-Lysine, Dl-Methionine

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Liver Detox Tablet, kedi ve köpeklerin, karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesine ve karaciğerin temizlenmesine, besinlerin sindirimine ve dönüşümüne, toksik maddelerin kandan uzaklaştırılmasına, vitamin ve minerallerin depolanmasına destek olan doğal ekstratlarla hazırlanmış bir üründür. Karaciğer hücrelerinin onarılması ve yenilenmesine yardımcı olarak yağların ve proteinlerin parçalamasını sağlar. Karaciğer sisteminin düzenlenmesi kedi ve köpeklerin daha kaliteli ve uzun bir yaşam sürmelerine yardımcı olur. PET-TECHNIC Liver Detox Tablet içeriğindeki Deve Dikeni, Isırgan Otu, Enginar, Zerdeçal, Karahindiba Ekstratları doğal destekleyiciler olarak karaciğerin temizlenmesini ve toksinlerden arınmasına yardımcı olarak detoksifikasyonu sağlarlar. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Yavru, Yetişkin Kedilere Günde :1 tablet

Köpeklere 10 kg için Günde        :1 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

DEPOLAMA: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında, direkt güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

NET: 75 tablet

Yükleniyor...