Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET-TECHNİC

Pet-Technic Weight Control Kilo Kontrol Desteği 75 Tablet

BİLEŞİMİ: Papatya Ekstratı, Kekik Ekstratı, Mate Ekstratı, Rezene Ekstratı, Zencefil Ekstratı, Kuşburnu Ekstratı, Tarçın Ekstratı

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Weight Control Tablet, kedi ve köpeklerin, fazla kilo veya obezite sorunlarında kilo kontrolüne yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş tamamen doğal bir üründür. Kedi ve köpeklerde fazla kilo, solunum sorunları, osteoartrit, diyabet gibi kronik sorunlara yol açabilir ve yaşam süresini, kalitesini negatif etkiler. Kilo sorunu için öncelikle kedi ve köpeklerin fazla ve serbest beslenmesine izin vermemek, yüksek kalorili ödül mamaları ve yağlı ev yemeklerinden kaçınmak, egzersiz programlarını uygulamak gereklidir. Bu önlemlerin yanı sıra PET-TECHNIC Weight Control Tablet bu zorlayıcı süreçte metabolizmayı desteklemek için kullanılır. İçeriğindeki doğal ekstratlar bitkisel olarak önemli sindirim yardımcılarıdır. Bağırsakta safra ve çeşitli enzimlerin üretimine yardımcı olur ve gıdaların, özellikle de yağların parçalanmasını arttırır. Bağırsak hareketliliğini düzenlemeye destek olur. Yağ yakımını hızlandırır, trigliserit seviyesinin düşürülmesine yardımcı olur. Sindirim metabolizmasını düzenler, kas yerine yağ kaybetmeye destek olur. Hayvana tokluk hissi vererek aşırı mama tüketimini engeller. Kekik ekstratı, K vitamini, demir, manganez, kalsiyum ve diyet lifi içerir. Papatya ekstratı sakinleştirici etkisi ile diyet stresinin azalmasına yardımcı olur. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Kedilere Günde                                               :1 tablet

Küçük Irk Köpeklere (0-10 kg) Günde     :1 tablet

Büyük Irk Köpeklere Günde                        :2 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza edilir.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

Net: 75 g

Yükleniyor...