Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET-TECHNİC

Pet-Technic GLC Plus Tablet Eklem Güçlendirici Glukozamin 75 Tablet

BİLEŞİMİ: Vitamin C, Vitamin E, Glucosamin HCl, Chondroitin Sulfate, Methylsulfonyl methan sulfate (MSM) Malt Ekstratı, Yulaf Unu, Bitkisel Yağ içerir.

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC GLC-Plus Paste, kedi ve köpeklerin, eklemlerinin güçlendirilmesinde, kıkırdak dokunun fizyolojik yapısının korunmasında, kıkırdak çevresindeki bağ dokunun sağlamlaşmasında kullanılır. Osteoartrit ağrılarından dolayı hareketlilik azaldığında,  yaşam kalitesi, konfor seviyesi düşer, aktivite ve davranış bozuklukları oluşur. PET-TECHNIC GLC - Plus Paste, yaşlı kedi ve köpeklerin eklem ve kıkırdak hasarlarında onarıcı etki yapmak, yangıyı gidererek ağrıyı azaltmak, Osteoartrit etkilerini yavaşlatmak amacıyla formüle edilmiştir. Genç hayvanlarda ilerleyen yaşlarda Osteoartrit oluşmasına önlem olarak da kullanılır. İçeriğindeki;

Glucosamin HCl ve Chondroitin Sulfate'ın fonksiyonu, eklemlerde sürekli baskı ile oluşan inflamasyonu doğal olarak azaltmak, kolajen yıkımını azaltarak eklemleri sağlıklı tutmak, kolajen yapımını uyararak sakat eklemlerin düzelmesine destek olmaktır. İki madde birlikte sinerjik etki yaratır. Glucosamin HCl ve Chondroitin Sulfate birlikte alındığında eklem esnekliğinin ve hareketliliğinin artmasına yardımcı olur.

Methylsulfonyl Methan Sulfate'ın fonksiyonu, eklem yapım sürecinde ihtiyaç duyulan sülfür kaynağını sağlamak ve eklem tamir sürecini hızlandırır. Yangıyı ve ağrıları da azaltıcı etkisi vardır.

KULLANIM ŞEKLİ: Öğünden önce, tüpün üzerinden yalama, pati üzerine sürerek veya mamasına karıştırarak 2-4 cm yedirilebilir.

GENEL UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde, serin ve kuru olarak, direkt güneş ışığı ile temas etmeden,  oda sıcaklığında, ağzı kapalı şekilde muhafaza edilir.

RAF ÖMRÜ: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

NET: 100 g

Yükleniyor...