Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET ACTİVE

Pet Active Wash Gloves Kuru Yıkama Bakım Eldiveni ( 8 Adet )

Bio Pet Active Wash Gloves Kuru Yıkama Bakım Eldiveni (8 Adet)
EVCİL HAYVAN KURU YIKAMA ve BAKIM KESESİ
Su, sabun, şampuan gerektirmeden evcil hayvanınıza temizlik ve bakım sağlar.
Evcil hayvanınızın günlük temizlik ve bakım içindir. Temizleme etkisinin yanısıra içerdiği Aloe Vera ile evcil hayvanınızın tüylerinin daha sağlıklı olmasına katkıda bulunur. Pro Vitamin B5 ile cildi besler. Dimethicon ile tüylere parlaklık verir. E vitamini ile deriyi besler. Allantoin ile ölü hücreleri deriden uzaklaştırır.. Nötral pH değeri ile güvenle kullanılabilir. Hoş kokusu ile hayvanınız her zaman güzel kokur.
 
Kullanım Talimatı: Paketi yukarıdaki çentikten açınız. İçerisinden çıkarttığınız evcil hayvan bakım kesesini elinize takınız. Hayvanınızın temizlemek istediğiniz bölgesine silme yolu ile uygulayınız. Her bölge için ayrı kese kullanınız. Temizleme işleminden sonra durulamaya ve kurulamaya gerek yoktur.
 
Uyarılar: Kesinlikle yara ve göz ile temasından kaçınınız. Etmiş ise bol su ile yıkayınız. Yaralı bölgeye tampon olarak uygulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
 
İçerik/Ingredients: Dimethicone Copolyol, Laurtl Glucoside, D-Panthenol (Provitamine B5),Chlorhexidine, Allantoin, Polysorbate20, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Tocopheryl Acetate (Vitamine E),Nipaguard, Parfume

NOT: Alkol ve Paraben içermez
SIK KULLANIMA UYGUNDUR.
PAKET İÇERİĞİNDE 8 ADET KESE BULUNMAKTADIR.

 
- Aloe Vera
- Provitamin B5
- E Vitamini
- Nötral PH
- Tüm Irklara Uygundur.
- Hipoalerjeniktir.
Yükleniyor...