Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET ACTİVE

Pet Active Easy Grooming Uzun Tüylü Köpekler İçin Şampuan 250 Ml.

Pet Active Easy Grooming Uzun Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Uzun tüylü köpeklerin tüylerini yumuşatarak kolay taranmasını sağlar.  Cildi nemlendirerek tüyleri derinlemesine temizler. Formülasyondaki D-Phanthenol tüylerin uçtan kırılmalarını azaltır, koparak dökülmeyi durdurur ve tüyün parlaklığını arttırır.

Uzun tüylü köpeklerde temizlik amacı ile kullanılır.

Pet Active Easy Grooming Uzun Tüylü Köpek Şampuanı Bileşimi: Turuncu renkli, kavun kokulu şampuan. Guar Hydroxypropyltrimonium chloride, sitrik asit, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, glyceryl Oleate, gliserin, gylcol distearate, cocomide mea, 5-Chloro-2methyl-isothiazolin-3-one,2-methyl- 2H-İsothiazol-3-one,Sodyum Hidroksit, EDTA, esans ve su ihtiva eder.

Uygulama Şekli ve Dozu:

Uygulama için önce köpeğin vücudu ılık su ile ıslatılır. Kullanılacak miktar 5 katı suda seyreltikdikten sonra ovularak köpüğün tüm vücuda yayılması sağlanır. 3 - 5 dakika köpüklü olarak tuttuktan sonra köpek yıkanır ve havluyla kurulanır.

Hedef Türler için Uyarılar:

6 haftalıktan küçük köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuan göze temas etmeden uygulanmalıdır. Uygulanan bölgede irritasyon göründüğü taktirde uygulamaya son veriniz, eğer belli süre içinde iyileşme görülmezse veteriner hekiminize başvurunuz.

Muhafaza Şekli ve Raf Ömrü:

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığında bırakmayınız. Dondurulmamalıdır. Raf ömrü imal itibari ile 2 yıldır. 

Yükleniyor...