Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
PET ACTİVE

Pet Active Dermahexidine Kedi Ve Köpekler İçin Bakım Şampuanı 250 Ml

Köpekler ve kediler için, tüyleri derinlemesine temizleyen, deri ve tüyleri besleyerek ekstra güç ve parlaklık kazandıran bakım şampuanıdır.
* pH dengelidir.
* Paraben ve parfüm içermez.
*Klorheksidin Glukonat; geniş spektrumlu bir antiseptiktir (mikropları öldürücü veya gelişmelerini önleyici). Gram negatif, gram pozitif gibi çok sayıda bakteriyeye karşı etkilidir. Cilt üzerindeki mikropları öldürerek çalışır. Bakterilerin hücre zarının parçalanmasına neden olur.
*Kaşmir proteini; Kaşmir, bileşimindeki protein ve yapı taşı olan keratin sayesinde tüyleri güçlendiriyor. Tüm bu özelliklerinin dışında depoladığı nem ekstreleriyle de tüylere parlaklık ve yumuşaklık sunuyor. Aleo Vera, Bal ve Papatya özleri sayesinde cildi onarır ve besler.
Ürünün Kullanım Şekli; * Tüyleri ılık su ile ıslattıktan sonra şampuanı deriye nüfuz edecek şekilde tüm vücuda uygulayınız. * Kullanılacak miktar 1/5 oranında su ile seyreltildikten sonra köpürtülerek tüylere uygulanması tavsiye edilmektedir. * Tüylere uygulandıktan sonra 3 - 5 dakika bekletiniz ve tüm vücudu iyice durulayınız. * Tüylerin iyice kurutulması tavsiye edilmektedir.
Uyarılar; * Yalnızca köpekler ve kediler için kullanıma uygundur. * Göz ile temasından kaçınılmalıdır. *Oda sıcaklığında saklanmalıdır. * Direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. * Çocukların ulaşamayacağı bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.
Yükleniyor...