Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
N&D

N&D Pumpkin Tahılsız Bıldırcın ve Narlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg

N&D Pumpkin Tahılsız Bal Kabaklı Bıldırcınlı ve Narlı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

Özel Kediler İçin

Herhangi bir nedenden ötürü kısırlaştırılmış kediler için kullanılabilir. Bu kediler özel bir bakım gerektirdiği için beslenme rutini konusunda hassas olmak gerekebilir. Böyle bir durumunuz varsa N&D kedi maması kullanabilirsiniz.


Kolayca Sindirilebilen Yapı

İçinde tahıl yer almaz. Bu sayede kedilerin bağırsakları yorulmadan sindirim işlemi gerçekleştirilmiş olur. Bazı kedilerin metabolizması tahılları tolere edemeyebilir. Şayet kedinizde böyle bir durum varsa tahıl konusuda dikkatli olmak gerekebilir.


Bıldırcından Gelen Protein

Beyaz et sınıfına giren bıldırcın eti tıpkı diğer et türleri gibi bol miktarda hayvansal protin tüketir. Etçil bir kayvan olarak kabul edilen kediler bu protein türüne ihtiyaç duyarlar. Bıldırcın eti bu nedenden dolayı minik arkadaşınız için ideal bir besindir.

Sıra Dışı Aromalar

Balkabağı ve nardan gelen aroma sayesinde kedinizin diyetini çeşitlendirebilirsiniz. Kediniz ara sıra farklı besinler tükettiği vakit yemek yeme şevki artabilir. Bu sayede kedinizin iştah sorununa çözüm getirebilirsiniz.


Şeker Hastalığına Karşı

Şekeri hazmetme konusunda sorun yaşanması durumunda kediler tıpkı insanlar gibi diyabet hastası olabilirler. Lifli gıdalar tüketmek bu nedenle kedileri diyabetten uzak tutar.


Sağlıklı Kas Kütlesi

Bol miktarda protein tüketildiği zamanlarda kedinizin kas gelişimi çok rahat bir şekilde gerçekleşebilir. Gün boyunca yeterli miktarda hareket eden kediniz bu sayede sağlıklı bir ömür sürebilir.

BİLEŞİMİ
Taze bıldırcın eti (%32),kurutulmuş bıldırcın eti (%30),bezelye nişastası, kurutulmuş balkabağı (%5),kurutulmuş tam yumurta, tavuk yağı, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı(ringa balığı),kurutulmuş havuç,kurutulmuş yonca, inulin, fruktooligosakkaritler, maya özü (mannan- oligosakkarit kaynağı),kurutulmuş nar (%0.5),kurutulmuş elma, kurutulmuş ıspanak, fisilyum (%0.3),kurutulmuş tatlı portakal, kurutulmuş yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal (%0.2),glukozamin, kondroitin sülfat.

KG'DAKI İLAVELER Besinsel katkı maddeleri: A Vitamini 18000IU; D3 Vitamini 1200IU; E Vitamini 600mg; C Vitamini 300mg; Niasin 150mg; Pantotenik asit 50mg; B2 Vitamini 20mg; B6 Vitamini 8.1mg; B1 Vitamini 10mg; H Vitamini 1.5mg; folik asit 1.5mg; B12 Vitamini 0.1mg; Kolin klorür 2800mg; Beta‐Karoten 1.5mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun çinko şelatı 910mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun manganez şelatı 380mg; glisin hidratın demir şelatı 250mg; metiyonin hidroksilaz analoğunun bakır şelatı 88mg; DL‐metiyonin 5000mg; Taurin 5000mg; L‐Karnitin 400mg. Organoleptik katkılar: aloe vera özü 1000mg; yeşil çay özü 100mg; biberiye özü. Antioksidanlar: tokoferol bakımından zengin doğal kökenli özler.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...