Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
N&D

N&D Ocean Tahılsız Ringa Balıklı ve Portakallı Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

N&D Ocean Tahılsız Ringa Balıklı ve Portakallı Yetişkin Kedi Maması 10 KG

Sağlıklı Mama

Bu mama gayet sağlıklıdır. Kedilerin yiyebilmesi için imal edilmiştir. Kedileriniz zorlanmadan bu üründen tadabilirler. Onların damak tadı göz önünde bulundurularak bu mamalar hazırlanmıştır. Sağlıklı ve hijyenik bu lezzetleri sakın kaçırmayın.


Leziz Ürün

1.5 kilogram büyüklüğündeki bu mama paketi lezzetiyle kedilerinizi mutlu edecektir. Onların gün içinde gereksinim duydukları enerjiyi bu yoldan almaları gayet uygundur. Sağlıklı olan bu mamayı kedilerinize yedirmeyi ihmal etmeyin.


Mamanın Tahlili

N&D markasına ait kedi mamaları kalitelerini konuşturmayı severler. Mama paketinin yüzde 44’ü ham protein kaynağıdır. Kedilerin ihtiyaç duydukları enerji bu proteinle karşılanmış olur. Yüzde 8 nem, yüzde 20 yağ, yüzde 1.50 kalsiyum mevcuttur.


Mamanın Avantajları

En büyük avantajı sağlıktır. Bu mamayla beslenen kediler, hasta olmazlar. Dirençleri yüksek olur. Ciltleri parlak görünür. Vitamin ve mineral deposu olan bu ürünleri uzun yıllar kedileriniz için alabilirsiniz.

İçerik
Taze ringa balığı (%32),kurutulmuş ringa balığı (%30),tatlı patates, balık yağı (ringa balığından),kurutulmuş tüm yumurta, bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fruktooligosakkarit, maya özü (mannan-oligosakkarit kaynağı),kurutulmuş tatlı portakal (%0.5),kurutulmuş elma, kurutulmuş nar, kurutulmuş ıspanak, fisilyum (%0.3),kurutulmuş yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (%0.2),glukozamin, kondroitin sülfat.

Yükleniyor...