Telefon ile Sipariş 0 312 285 00 55
info@angoraakvaryum.com
Perakende Ürün Satışımız Yoktur.Fiyatları Görebilmek için Bayi Girişi Yapın
DIRUI

Kedi&Köpek Otomatik Fıskiyeli Su Kabı Silindir Model 1.6 Lt

Özellikler:

Temiz su 
Eşsiz 3 Katmanlı değiştirilebilir tasarım filtresi saç, koku ve kloru etkili bir şekilde filtreleyebilir. Sonuç olarak, çeşme evcil hayvanlara daha temiz su verebilir ve hastalık oluşma riskini azaltır. Kokuyu ve kötü tadı emen hindistan cevizi kabuğundan yapılmış aktif karbon torbası. Kalsiyum ve magnezyum ortadan kaldırarak suyu yumuşatan iyon değiştirme reçinesi torbası.


Tasarım Pompası
Eşsiz tasarlanmış mavi renkli pompa DR160, gürültüyü en aza indirgemek için özelleştirilmiş vantuz ile yerleştirilmiştir. Yüksek kaliteli pervane, kullanım için dayanıklı ürünleri garanti edebilir.


Yüksek kalite
Hayvan çeşmesi, çevre dostu, toksik olmayan, kokusuz ve dayanıklı cilalı antibakteriyel PP plastikten yapılmıştır. Basit hızlı bırakma yapısı kolay sökme ve temizleme için tasarlanmıştır.


1.6L Kapasite
Suyu sık sık doldurmaya gerek yoktur ve kedilerin, köpeklerin, kuşların ve çeşitli büyüklükteki evcil hayvanların içme ihtiyaçlarını karşılayabilir. İşe gittiğinizde evcil hayvanlarınız için yeterince taze su alamayacağınız için endişelenmenize gerek yok.


Ergonomik dizayn
3 su akış modu tasarımları: Çiçek şelalesi: Uzun saçlı evcil hayvanlar için uygundur; Çiçek kabarcılığı: Bunun gibi yumuşak evcil hayvanlar ve kuşlar şelalenin altında yıkanmayı severler; nazikçe çeşme: Çok fazla su akar, çok içmeyi seven evcil hayvanlar için idealdir.Ölçüleri:22x19x12 cmNot:
1.kömür filtresi her 2 ila 4 haftada bir değiştirilmelidir.
2. Çeşme en az 2 haftada bir temizlenmelidir.

Yükleniyor...